Data wpisu: 10-03-22

Dodany przez szachmistrz

Turniej szybkich szachow

Turniej szybkich szachów - zapisy

Jeśli chcesz wziąć udział w turnieju szachów szybkich, najpierw musisz się zarejestrować. Aby to zrobić, odwiedź oficjalną stronę Polskiego Związku Szachowego. Linki do rejestracji znajdują się w stopce strony. Strona jest w języku polskim.

Mistrzostwa Świata w Szachach Szybkich to jedyne w Polsce oficjalne mistrzostwa, w których gra się w szachy na najwyższych obrotach. W turnieju biorą udział najlepsi szachiści na świecie. Jeśli chcesz zobaczyć ich zmagania, musisz wybrać się do Polski, aby obejrzeć rozgrywki na żywo. Mistrzostwa Świata w Szachach Szybkich odbywają się w Polsce co dwa lata. Najbliższy turniej odbędzie się w 2023 roku.

Turniej szybkich szachów - relacja

Nie ma żadnych szczegółów na temat tego, co będzie się działo na grudniowym turnieju szachów szybkich. Organizatorzy nie opublikowali jeszcze żadnych szczegółowych raportów na temat turnieju. Jedyne informacje, jakie można znaleźć na oficjalnej stronie Polskiego Związku Szachowego, znajdują się w dziale Rejestracja.

Znajduje się tam termin zgłoszeń oraz informacja o kosztach rejestracji. Znajduje się tam również lista hoteli, które biorą udział w turnieju szachów szybkich w Polsce. Informacja o hotelach jest jedyną szczegółową informacją o turnieju, jaką można znaleźć w Internecie. Jest to również jedyna informacja, jaką można znaleźć w prasie na temat turnieju. W żadnym z głównych portali szachowych nie ma artykułów na temat turnieju szachów szybkich w Polsce.

Turniej szybkich szachów - uczestnicy

Uczestnicy zawodów nie zostali jeszcze ogłoszeni. Mistrzostwa Świata w Szachach Szybkich to jedyne w Polsce oficjalne mistrzostwa, w których gra się w szachy na najwyższych obrotach. W turnieju biorą udział najlepsi szachiści na świecie.

Komentarze artykułu